NORD SECURITY

Działalność społeczna Nord Security

Od początku istnienia firmy Nord Security dostrzegamy problemy społeczne i troszczymy się o swoich klientów. Dlatego też nie ograniczamy swych działań tylko do podstawowej działalności. Koncentrujemy się na promowaniu kultury i sportu, ale nie zapominamy też o wspieraniu organizacji społecznych, które nie mogłyby sprawnie funkcjonować bez pomocy z zewnątrz. Aktywnie reagujemy na potrzeby i poprzez sponsoring lub działalność dobroczynną wspieramy przedsięwzięcia ważne społecznie. Co roku angażujemy się w prestiżowe projekty i wydarzenia kulturalne i sportowe.

Niektóre obszary działalności sponsorskiej Nord Security:

Dwór Artusa – Grand Prix Pucharu Świata we florecie Kobiet.

"Szermierka jest zdumiewającym zjawiskiem w współczesnym życiu. Panowanie nad sobą, błyskawiczna improwizacja, szybkość decyzji, przystosowanie się do przeciwnika, żywiołowość - wszystkie te czynniki mają zastosowanie w szermierce, ale również w życiu, które prowadzimy..." (Janusz Kondrat)

Floret to gdańska specjalność, od trzech lat firma Nord Security Sp. z o.o. jest jednym ze sponsorów Grand Prix Pucharu Świata we Florecie Kobiet. Gdański turniej posiada rangę Grand Prix, a to oznacza, że punkty do klasyfikacji PŚ liczą się podwójnie, dlatego w Gdańsku corocznie startują niemal wszystkie najlepsze zawodniczki świata.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

„Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to najlepsze, bardzo logiczne działanie na rzecz potrzebujących, akceptowane przez Polaków, którzy doskonale wiedzą, po co się to robi i czego można się po tej zbiórce spodziewać” (Jurek Owsiak)

Co roku wspomagamy również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – zabezpieczaliśmy XVII i XVIII finał, który odbywał się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.


« powrót

Nowości w skrócie

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych klientów firma Nord Security posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej na sumę 1.000.000,00 PLN
zakres zadań realizowanych przez pracowników ochrony
czytaj więcej »
Stacjonarna ochrona fizyczna, nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem osób i mienia.
czytaj więcej »

Adres firmy

Nord Security Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 76,
80-254 Gdańsk