NORD SECURITY

GRUPA INTERWENCYJNA

Zadaniem Grupy Interwencyjnej Firmy NORD SECURITY jest dotarcie do obiektu w jak najkrótszym czasie oraz podjęcie działań, mających na celu ochronę życia i zabezpieczenie mienia, ujęcie sprawców czynów przestępczych. Są wyposażeni w pojazdy, przystosowane do realizacji tego typu zadań, niezawodne środki łączności oraz specjalny sprzęt. Obsada personalna załóg Grupy Interwencyjnej oraz ich wyposażenie w środki przymusu bezpośredniego gwarantują skuteczne działanie przy wszelkiego typu zagrożeniach przestępczych.

W czasie trwania interwencji, Dyżurny Stanowiska Kierowania utrzymuje stałą łączność radiową z załogą, w zależności od sytuacji powiadamia inne służby (Policje, Straż Pożarną, Pogotowie Ratunkowe).

Ilość załóg Grupy Interwencyjnej oraz miejsca ich stacjonowania są zawsze dostosowywane do aktualnego stanu zagrożenia w systemie ochrony, warunków drogowych i atmosferycznych.

Profesjonalna organizacja działania w oparciu o sprawdzone procedury sprawia, że załogi Grupy Interwencyjnej docierają na wezwania w bardzo krótkim czasie od 3 do 10 minut. Do Grupy Interwencyjnej zatrudniani są pracownicy posiadający najwyższy stopień przeszkolenia, a także wyróżniający się szybkością i zdecydowaniem w działaniu. Prowadzone szkolenia i treningi pozwalają na stały wzrost poziomu świadczonych usług.

 

 

 

 


« powrót

Nowości w skrócie

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych klientów firma Nord Security posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej na sumę 1.000.000,00 PLN
zakres zadań realizowanych przez pracowników ochrony
czytaj więcej »
Stacjonarna ochrona fizyczna, nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem osób i mienia.
czytaj więcej »

Adres firmy

Nord Security Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 76,
80-254 Gdańsk