NORD SECURITY

O firmie

Siedziba

Firma Nord Security Sp. z o.o. powstała w 2006 roku w Gdańsku. 

Jesteśmy firmą świadczącą usługi ochrony fizycznej mienia oraz zabezpieczenia technicznego. Od początku działalności ambicją naszej firmy jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbanie o wizerunek solidnego, dyskretnego i nowoczesnego wykonawcy. Każdy Klient jest traktowany przez nas wyjątkowo i indywidualnie. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnopolskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Największym kapitałem naszej firmy jest zbiorowa wiedza i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie


Dzięki systematycznie rosnącej liczbie stałych Klientów spółka osiąga wysoką dynamikę przychodów ze sprzedaży, bez konieczności korzystania z jakichkolwiek zewnętrznych form finansowania Dobra sytuacja finansowa oraz pełne bezpieczeństwo i stabilność prowadzonej działalności pozwalają nam na ciągłe ulepszanie oferty.

Nord Security prowadzi także "Centrum Szkoelnia Specjalistycznego Nord Security" - niepubliczną placówkę szkolenia ustawicznego. Szkolimy z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa, procedur antyterrorytycznych i szczególnych zasad postępowania w sytuacjach kryzysowych.


Mając nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszej strony.


« powrót

Nowości w skrócie

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych klientów firma Nord Security posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej na sumę 1.000.000,00 PLN
zakres zadań realizowanych przez pracowników ochrony
czytaj więcej »
Stacjonarna ochrona fizyczna, nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem osób i mienia.
czytaj więcej »

Adres firmy

Nord Security Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 76,
80-254 Gdańsk