NORD SECURITY

Kariera

Nord Security to miejsce pracy dla osób zainteresowanych dynamicznym rozwojem kariery zawodowej w sektorze branży ochrony. Pracownicy Nord Security wśród kluczowych zalet swojej pracy wymieniają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy zawodowej i przyjazną atmosferę pracy. W zespole każdy może liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Nasi pracownicy dzielą się swoją wiedzą, uczą się od siebie nawzajem, są otwarci na nowe pomysły – tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz wiedzę tych, z którymi będziesz pracować. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Największym kapitałem naszej firmy jest zbiorowa wiedza i wysokie kwalifikacje. Wiedza ludzi, których zatrudniamy to przyszłość naszej firmy, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do starannego doboru pracowników.

Pracownikom Nord Security oferujemy szeroką ofertę szkoleniową i edukacyjną, tak aby każdy mógł rozwijać swoje umiejętności i predyspozycje w wybranym przez siebie obszarze.

Dołącz do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@nordsecurity.pl lub skorzystaj z zakładki Kontakt.


« powrót

Nowości w skrócie

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych klientów firma Nord Security posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej na sumę 1.000.000,00 PLN
zakres zadań realizowanych przez pracowników ochrony
czytaj więcej »
Stacjonarna ochrona fizyczna, nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem osób i mienia.
czytaj więcej »

Adres firmy

Nord Security Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 76,
80-254 Gdańsk