NORD SECURITY

SYSTEMY ALARMOWE

Firma NORD SECURITY oferuje szeroki wachlarz usług technicznych obejmujący projektowanie, modernizowanie, budowanie kompletnych systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, a następnie ich konserwacja.

Każdy system alarmowy jest projektowany bezpłatnie i indywidualnie dla danego obiektu z uwzględnieniem jego przeznaczenia, życzeń co do jego funkcjonalności oraz możliwości finansowych klienta. Projektując i instalując system alarmowy zawsze staramy się go wykonać w tzw. architekturze otwartej, to znaczy tak, aby w każdej chwili mógł on być w dowolny sposób rozbudowany i modernizowany.

W systemach wykorzystywane są centrale mikroprocesowe, nadajniki powiadamiania radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne, termiczne i akustyczne. Wszystkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej. Szeroka gama rodzajów montowanych urządzeń stwarza możliwość tworzenia układów alarmowych zarówno bardzo prostych, jak również bardzo złożonych. Cena i konfiguracja systemu alarmowego dostosowywana jest indywidualnie dla każdego obiektu.

Instalacja systemu alarmowego jest dokonywana przez doświadczonych, licencjonowanych instalatorów z wieloletnią praktyką. Firma NORD SECURITY zapewnia 12 miesięczny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego pakietu usług, związanego z konserwacją systemu. Wykupując pakiet kwartalnej konserwacji otrzymują Państwo przedłużenie gwarancji na zainstalowany system alarmowy do 24 miesięcy oraz serwis, w którym wszelkie usterki usuwane są w ciągu 12 godzin od ich zgłoszenia.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu alarmowego mają Państwo możliwość podłączenia go do stacji monitorowania Firmy NORD SECURITY. Proponowany przez nas system jest uznany na świecie za najbardziej skuteczną formę ochrony mienia i życia.
Połączenie najwyższej klasy elektroniki użytej do budowy systemu oraz nieprzerwane 24-godzinne czuwanie Dyspozytora Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych i Grup Interwencyjnych składa się na system, który w skuteczności jest porównywalny z bezpośrednią ochroną fizyczną na obiekcie, przy 80%, niższych nakładach finansowych.


« powrót

Nowości w skrócie

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa naszych klientów firma Nord Security posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Odpowiedzialności Cywilnej Kontraktowej na sumę 1.000.000,00 PLN
zakres zadań realizowanych przez pracowników ochrony
czytaj więcej »
Stacjonarna ochrona fizyczna, nieustannie czuwamy nad bezpieczeństwem osób i mienia.
czytaj więcej »

Adres firmy

Nord Security Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 76,
80-254 Gdańsk